Konu: Regex
Tekil mesaj gösterimi
Alt 02 Şubat 2023, 03:34   #21
Papatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Regex

Tanışmamız pek güzel başlamadı. Bizim foruma ilk geldiğinde, beni rahatsız eden bir üye hakkında mesaj atmıştı, uyarı mahiyetli. Aslında çok ince düşünmüştü, uzaktan da iyi gözlemlemişti ama hiç tanımadığım için hakkındaki olumsuz yorum yazanların sözüne göre ön yargılı yaklaştım. Başlangıçta biraz ters davranmış olabilirim ama sonra hatamı telafi ettiğimi umuyorum.

Tanıma fırsatım olunca gördüm ki aslında hepsi Regex'i karalama kampanyasıymış.

Regex demek zeka demek, merhamet demek, efendilik, olgunluk demek.
Belli bir duruşu var ve bu duruşu çekemeyenlerin zoruna gidiyor. İyi insanların her zaman hedef alınması gibi hedef alınıyor.
Çok iyi bir gözlemci, insanları çok iyi tanıyor.
Olaylar karşısında çok soğukkanlı, nerede nasıl davranacağını çok iyi biliyor olgun. Anlayışlı.
Ağır başlı, saygılı ve kibar. Kimseye kin tuttuğunu görmedim. Kendisine zararı dokunan insanlarla bile konuşuyor, merhametli, ince düşünceli.
Çok yardımsever, kimin ne zaman ihtiyacı olsa yardımcı oluyor.
Mütevazi. Kaliteli.
Samimi, sahte samimiyet kurmaz.
Muhabbeti keyifli ( yazarsa tabi, burada da lafımı soktum sanki)
İyi ki burada, iyi ki tanımışım. Hep mutlu olursun inşallah @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]
  Alıntı