Konu: Piruze
Tekil mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2023, 05:23   #5
Kaybetmek Mevsimleşti içim de
Piruze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Piruze

Alıntı:
Papatya kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Başka forumdan tanıdığım, burada olduğuna sevindiğim, muhabbeti hoş, samimi.
Mutluluk hep seninle olsun güçlü kadın.
Her şey gönlünce olur umarım.
İyi ki tanıdım seni, iyi ki buradasın.
Teşekkürler canim bir bakıp çıkacaktım ama öyle olmadı maalesef bende seni gördüğüme çok sevindim çok az muhabbetim olsa da hep aklimdaydin
Alıntı:
Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Yaklaşık 7 yıldır kendisini az çok tanırım. Karşılaştıkça iki muhabbet ederiz mutlaka. Artık Discovery II Mini kullanmıyor ama olsun.

Nev-i şahsına münhasır; kendine has bir çizgisi ve bakış açısı vardır. İçinde kırgınlıkları olduğunu görebiliyorum çok vakıf olmasam bile. Dilerim bundan sonra hayat hep yüzüne gülsün.

Benim üye sözlüğümdeki yorumunda eskiden karşılıklı birbirimizden haz etmediğimizi düşünmüş ama benim açımdan böyle bir durum hiç vuku bulmadı en azından ya da hatırlamıyorum desem o kadar güçlü bir hafızam var ki, mutlaka hatırlardım. Onun için öyleydiyse de canı sağ olsun. Yaşamında hep mutluluk ve başarı dilerim @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]. ^^
3. telefonum bu o eskiyeli çok oldu tapatalk kullanmayı bırakali da çok oldu bu arada
Düşüncelerin için teşekkür ederim kırgınlığı olmayan yoktur sanırım benim ki belki de daha fazladir

Aşamadıgım Her Şey Koca Bir Dağ Olmuş İçimde
...
  Alıntı