Tekil mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2023, 04:57   #19
OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Depremzedenin feryadı: Burası bitik öyle ekranda dedikleri gibi değil

Alıntı:
İnci kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
İnsanların nefes alamayp,kötü haber alacak mıyım diye düşündüğü bir gecede sizlerin haklı çıkma çabası... İnsanlar ölüyor şu an ve benim ailem şu an üşüyor. Gidip şimdi onların sağ salim atlatması için dua edeceğim burada kalıp bu polemiğe devam etmek yerine .. ha birde fayda sağlayacak içerikler üretmeye çalışacağım siyaset yapmak yerine. Deneyebilirsiniz
Yorumumu alıntı yapıp soru sordunuz cevap verdim. Polemiğe devam eden ya da haklı çıkmaya çalışan kim? Herkesin göçük altında kurtarılmayı bekleyen ailesi veya yakınları var. Ayrıca güvenlik zaafiyeti derken tam da bunu dedim. Önceden önlem almazlarsa, 100 binleri gelse de yetmez. 10 binlerce yıkılan binaya kimin gücü yetsin. Deprem öldürmez; çürük bina öldürür diyorum bilmem anlatabildim mi? Siz siyaset diyorsunuz ben güvenlik zaafiyeti diyorum. Allah kabul etsin dualarını. İşimiz tam da dualara kaldı zaten. Üyelerin yorumlarını alıntı yapmadığın güzel içeriklerini bekliyorum. Deneyebilirsin, yapabilirsin!

Konu OkyanusunKalbi tarafından (07 Şubat 2023 Saat 06:00 ) değiştirilmiştir.
  Alıntı