Tekil mesaj gösterimi
Alt 17 Şubat 2023, 13:43   #8
Papatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Profilini Ziyaret Eden Son 10 Kişiyi Yorumla

Ben de yazıp deşifre edeyim bari

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] forumun olmazsa olmazlarından, enerjisi müthiş varlığı bile mutluğu ediyor
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] 10 senelik dostum, beni benden iyi tanıyan insan, iyi ki var. Bir de forum sevse azıcık burada olsa. Sana buradan bu kadar övgü yeter idareli kullan övgülerimi
Manolya banlı üye
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] kaliteli, kibar, daha önce konuşsaydım dediğim, tanımayı daha çok istediğim nadir insanlardan.Bir de avatar, imza, tag sponsorum. O da olmasa imza, tag yapayım diyen yok
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] burada olduğuna çok sevindiğim dertleşmekten keyif aldığım, sabrını çok sevdiğim güzel kalpli
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] bir ara foruma foto atta görelim, göreceğim diye tutturdum, görünce rahatladım. Ne yapayım merak etmiştim Adam, muhabbeti keyifli, dost olma yolunda ilerlediğim insan
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] kendi halinde, konuşursa muhabbeti keyifli, kibar, esprili ben bunu geç anlasam da. Tanımayı istediğim insanlardan.Güzel avatar yapıyor, mütevazi, bir iki tane daha avatar hediye etse keşke
Vazgeç gönlüm banlı üye
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] meslektaşım, iyi bir kalbi var, samimi, eğlenceli, forumların aranan yüzlerinden ailesiyle mutlu ve huzurlu günler dilerim

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]
  Alıntı