Tekil mesaj gösterimi
Alt 19 Şubat 2023, 18:44   #14
MYNAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Profilini Ziyaret Eden Son 10 Kişiyi Yorumla

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Tanımıyorum
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Birebir tanışıp sohbetimiz olmadı ama forumda takılmayı seven sözlük konuları olsun, diğer konular olsun olsun aktif yorumlarıyla forumun hakkını veren eski forumcu dostlardan
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Bende yeri apayrıdır dertleştiğim heranımda yanımda olan benimle olan mükemmel ötesi güzel cana yakın ... yazmaya kalksam bu böyle uzar diğer iyiki tanıdım seni iyiki varsın
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - ...
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Tanımıyorum bir kaç avatar istekte bulunmuştu o kadar
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Tanımıyorum
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Bir avatar yapacak yok mu diyerek başlayan bir tanışma duruşu kendisi huyu herşeyiyle örnek olacak bir insan o kadar naif o kadar samimi herkes soğuk görür ama sohbet edince öyle gördüğünüz için kendinizden utanacağınız birisi iyiki tanımışım
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Atarlı pakizee
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] - Birebir tanışıp sohbetliğimiz olmadı sadece bir kaç avatar istekte bulundu o kadar naif hanım hanımcık birisi ki

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı