Konu: kılıbık
Tekil mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2023, 09:25   #1
hasnicktir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart kılıbık

kılıbık

türk erkeklerince karısının sözünü dinleyen, karısının hoşlanacağı şekilde davranan veya karısına söz geçiremeyen erkekler için söyledikleri sıfattır. aslında erkekler için bi nevi mecburi hizmet gibidir, ama asla böyle olduğunu kabul etmezler

benim çevremde de çokça bulunan, hatta bu konuda master , doktora yapan , eğitici- öğretici sertifasına sahip, ordinaryus ünvanı alan arkadaşlarım var . hele biri var ki çocuğa acıyoruz ya ... resmen evlilik adı altında kadrolu kölelikte taşeron amelesi gibi garibim. gündüz çalışıyor , akşamda eve gidiyor sen çok güzel yemek yapıyorsun ayağına , çocuk seni özlüyor ayağına tüm işler buna kitleniyor. hele hafta sonları ev hanımı olan eşi hanfendisi kişisi , ben zaten haftaiçi hep çocuğa bakıyorum ayağına çocuğu buna bırakıyor, kendi geziyor. artık ben gidip bazen çocuğu alıyorum parka götürüyorumda dinlensin diye ..

hayır bide bu şerefli arkadaşımız onu uyardığımızda, ben halimden memnunun size ne , siz benim karımın gençliğini , güzelliğini kıskanıyorsunuz diyor eee o zaman öl sen bi zahmet

Konu hasnicktir tarafından (30 Mart 2023 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir.
  Alıntı