Tekil mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2023, 23:47   #9
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Seçmen Yaşı 15'e Düşürülürse İlk Turda Seçimi Kazanırım

Alıntı:
hasnicktir kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
ben size diyim z kuşağından tutunda, dayılar dediğimiz yaş grubu, karamanoğlu faktörünü hazmedemeyenler ve en son muhsin yazıcıoğlunun oğlunu bile masaya dahil etmeye çalışan bay kemal e fena bilenen ben dahil bi kesim mevcut... ki şayet yazıcıoğlu dama olur artık benim gibiler için
Tamam o zaman bu sözleri verene ver .

Adam ne zaman ekrana çıksa RTE ağzı ile muhalefete kin ve nefret kusuyor.

AKP ve RTE'nin en çok istediği şey seçimin 2.tura kalması ve bu adam "seçimi 2.tura bırakacağım" diyor .

Evet, bu minvalde epey mantıklı bi aday.

Dün Demirtaş'ı hapiste ziyaret eden adam şimdi artistlik yapıp KK HDP rörörö diyor .

Yahu şunu anlamadınız hala. RTE'yi yenebilmek için saçma sapan aynı düşüncelere sahip insanlar ile bir araya gelip yenemezsin. Farklı sesler ile bir araya gelip yenebilirsin.

Zaten bunu anketlerde görüyoruz. İnce'siz tüm anketlerde iş 1.turda bitiyorken, bu adam kazandı devreye girince iş sakata giriyor .

++

Yazıcıoğlu'nu masaya davet etmesinde ne gibi sakınca var. Adam vebalı mı. Muhalefet bu düşünce yüzüne muhalefette zaten. İnce de MANSUR YAVAŞ aday olunca bu karşı çıkmıştı . İyi ki adam yerine konmamış .

İttifaka karşı çıkmıştı. İyi ki sallayan olmamış. ŞU an ülkücüler ve milli görüşçüler ile ittifak olmasa idi, Temel dede ve Meral anne ile bir olunması idi İstanbul ve Ankara AKP de idi.

Şimdi de bu birlik ile Türkiye AKP elinden alınacak.

Ama dediğim gibi siz o geldi, bu gitti, bu benim düşünceme ters deyip İnce gibi oy bölücülere vereceksiniz tercih sizin.

15 Mayıs'ta RTE'nin balkon konuşmasını dinlersiniz, dinleriz bu vesile ile .

Ne olacak ki en kötü Hüda Parcılar, kadın düşmanı Refahçılar kazanır bu İnce sayesinde . Zaten istediği de bu .

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı