Tekil mesaj gösterimi
Alt 25 Nisan 2023, 23:14   #7
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: muharrem ince nin ben akp projesiyim tweeti

Alıntı:
Jön TüRk kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Muhalefet bukadar birleşmeye hala Muharrem'in %5 bandındaki oyundan mı korkuyor.Kimin projesiyse projesi,adam doğal hakkını kullanıp seçime giriyor.Aynı şeyi iktidara Meral yaptı Mhp'yi bölerek.

Ayrıca ülkedeki onca krize,hataya,sorunlara rağmen hala muhalefet Muharrem'e oy bölme diyorsa önce oturup kendisini bir eleştirsin.Ülke bitmiş haldeyken hala biz 3e 5e bakıyoruz desin...
Hocam Muharrem kendi ağzı ile diyor seçim ikinci tura kalmalı diye. AKP'nin en çok istediği şey bu.

Muharrem aday olmadan önce KK yüzde 52-55, RTE yüzde 42-45 arasında oyu vardı.
Ne zaman bu adam kazandı devreye girdi anketler KK yüzde 47-49, RTE 42-45 oldu.

Bal gibi de oyları bölüyor. Amacı bu zaten. Görevi bu zaten. zira tipil bir ulusalcı.

Baykal nasıl zamanında RTE'yi 2002 de başımıza sardı, İnce de 2023 de RTE gitmesin diye devreye girdi.

1994 Türkiye yerel seçimlerinin aynısını yaşatmak istiyorlar.

Muhalefet tarihinde ilk defa birleşti. Birlik oldu. Ama Muharrem bunu baltalıyor.

AKP ve RTE'yi birleşmeden yenemezsin. Rant, medya, yargı hatta tüm bürokrasi düzeni tek kişide.

Ayrıca Muharrem'e 2 kere teklif götürmüşler ama istememiş. Çünkü amacı KK'nın kaybetmesi.

Ayrıca CHP kötü, KK falanca, yeniler lazım lafıda beni gülmekten öldürüyor.
RTE'den farkı olmayan, bağırmaktan başka bir halı olmayan, proje ve fikir üretemeyen, saçma sapan dans şovları yapan İnce mi umut, yeni birisi veya CHP, AKP'den iyi .

Şu an İnce RTE'den bile daha kötü anılacak birisi olarak tarihe geçti.
Ayrıca aday olmak hakkı evet ama yüzde 3-5 oy alacağı ve bunu yaparak tekrar RTE'ye kazandıracağını bilmiyor mu ??, biliyor. Bilip hala adaysa kimse kusura bakmasın bu doğal haktan çıkar benim hakkıma, ülkenin hakkına geçmek olur.

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı