Tekil mesaj gösterimi
Alt 03 Mayıs 2023, 15:44   #1
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Talking Yavaş'tan Alpay Özalan'a: Kasları beyninden fazla gelişmiş trol bir Milletvekili var

Yavaş'tan Alpay Özalan'a: Kasları beyninden fazla gelişmiş trol bir Milletvekili var

Alıntı:
Mansur Yavaş Bursa mitinginde AKP Milletvekili Alpay Özalan'ı işaret ederek "Kasları beyninden fazla gelişmiş trol bir Milletvekili var. Benim sözlerimi kesmiş. Dedim ki 'asıl gündem seçim ve geçim" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mansur Yavaş, Bursa'da mitingde konuştu.

AKP Milletvekili Alpay Özalan'ın kendisinin sözlerini çarpıttığına gönderme yapan Yavaş "Kasları beyninden fazla gelişmiş trol bir Milletvekili var. Trollük yapacam diye uğraşıyor. Benim sözlerimi kesmiş. Dedim ki 'asıl gündem seçim ve geçim. 14'ünden sonra İHA'lar, SİHA'lar tekrar görev alanına dönecek. Ama siz işsizlikle enflasyonla baş başa kalacaksınız. Gerçek gündem budur." dedi.

++

ahaahahahahaha

Mansur başkanın mitinge ihtiyacı varmış. Ben etliye sütlüye karışmam saçmalığını keşke daha önce bıraksaymş .

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı