Tekil mesaj gösterimi
Alt 17 Mayıs 2023, 22:46   #26
Jön TüRk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: hüda par'ın meclise girmesi

Alıntı:
Eftamintokoftiden kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Bu ülkede Ne Mutlu Türküm Diyene lafı yasaklandı.. Devlet dairelerinden T.C tabelaları kaldırıldı.. Bu ülkede şehitlere kelle dendi.
Osloda kim kimle görüştü? Gerçi biliniyor.. Benim talimatımla dendi ve konu kapandı..
abdullah öcalanın mektubu okundu.. öcalanın kardeşinden medet umuldu 2 oy için.

İttifaka bak; biri Gaffar Okkan'ın katillerini savunuyor, bir diğerini Muhsin Yazıcıoğlu'nun ailesi duruşma salonundan kovdu..
dsp ve mhp'yi hiç söylemiyorum çünkü krizlerle boğuşan Türkiye'nin sorumluları onlar herhalde ben değilim.
yrp başkanı hakkında yorum dahi yapmak istemiyorum.

Türkiye dünyanın tatil köyü olmuş.. Mevlana gibi de biraz.. Ne olursan ol yine gel.

hüda-par'ı ama onlar da böyle şöyle demeden önce biraz tanıyalım..

-Kürtlerin varlığı anayasal olarak tanınmalı..
-Kürtçe Türkçe ile birlikte 2. resmi dil olarak kabul edilmeli.
-Irkçılık kokan Andımız vb. metinler kaldırılmalı.. (Pardon bu kalkmıştı değil mi?)

diyen bir parti.

shp hadepi listelerine alarak siyasete soktu.. aynısını da şimdi akp hüda-par için yapıyor.. kendi listelerinden girse seçilemeyecek adaylar seçildi ve meclisteler hayırlı olsun.. biri iyi biri kötü demiyorum.. biri oldu, olan oldu gözüyle bakıyorum. diğeri için neden ders çıkarmıyoruz diyorum.

Zamanında tabelası açtırmayanlar şimdi her yere açılan suriye tabelaları hakkında yorum yapmıyor.. Bakın arkadaşlar nerede yaşıyorsunuz olaya nasıl bakıyorsunuz bilmiyorum ama Bursa'dan bahsediyorum.. Bursa'da dahi şehrin belli bir bölgesi bildiğin halep olmuş durumda.. Bundan 5 sene 15 sene sonra ne olur onu da siz düşünün.

hüda-par için biraz daha devam edelim;

kaç yaşında çocuk kime göre çocuk diyor denk gelmişsinizdir herhalde.. 20 yaşındadır ama çocuktur bazısı 15 yaşındadır ama olgundur diyor genel başkanları.. hayırlı olsun çocuk yaşta evlilik haberleri açılıp yazık ya diye yorumlamaya hazır olun..

-Türk Bayrağı demeyelim diyorlar..

Bayrak şereftir, şerefsizler ne bilir..

adam yıllardır din siyaseti yaparak nerelere geldi ya.. laiklik ayaklar altında.

hdp,terör,sgk'yı batırdı diye 20 küsür yıldır konuşuyor ve kazanıyor.. bırakın Allah aşkına ya.
rte başarısı derken @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'un başka bir şey demek istediğini düşünüyorum.

BU YAZDIKLARIM SİYASET HAKKINDAKİ SON YORUMLARIMDIR. BİR DAHA HİÇBİR KONUDA SİYASET YAPMAYACAĞIM. KENDİME SÖZ VERİYORUM.

Aynen aynen Hüdapar.

“ Siz çoksunuz,biz Türk..."

Bilge Kağan

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı