Tekil mesaj gösterimi
Alt 20 Mayıs 2023, 01:07   #27
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: hüda par'ın meclise girmesi

Alıntı:
Eftamintokoftiden kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster

hdp,terör,sgk'yı batırdı diye 20 küsür yıldır konuşuyor ve kazanıyor.. bırakın Allah aşkına ya.
rte başarısı derken @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'un başka bir şey demek istediğini düşünüyorum.

BU YAZDIKLARIM SİYASET HAKKINDAKİ SON YORUMLARIMDIR. BİR DAHA HİÇBİR KONUDA SİYASET YAPMAYACAĞIM. KENDİME SÖZ VERİYORUM.
RTE başarısı tabii ki. KK'nın başarsızlığı değil. NET.

Medyayı elinde tutan gücün sahibidir. RTE açılım yaparken HDP neredeyse kahraman olacaktı. Neden. Medya ve algı yüzüne.
Şimdi araları bozuldu ve HDP kötü oldu . Al sana algı ve medya gücü.

Yahu bu adam 4-5 sene önce Demirtaş'ı canlı yayınlara çıkarıp, saz çaldırırdı. Hesap edin.

En basiti yeni örnek;
KK seçimden sonra konuşma yaptı. Şu efsane konuşması. RTE'ye yürüdüğü. Kafa göz giriştiği. TEK BİR MEDYA VERMEDİ.
Ardından RTE konuştı. 500 kanal canlı verdi.

Bitti mi, bitmedi. Kanallara bakıyorsun KK elini masaya vurdu, nefret dili kullanıyor, ayrıştırıcı dili var diye propaganda yapıyor. Evet, ciddi ciddi bunlar oluyor.

Şimdi soruyorum. Böylesi kokuşmuş bir düzende KK ne yapsın. Hep diyorum. Atatürk'ü getirsen, PAŞAMIZI getirsen şu kokan düzende nafile. ANLAYIN ARTIK ŞUNU YA.

** Oğan bugün gitti RTE ile görüştü. Türk milliyetçiliği diye edebiyatın da hikaye olduğunu gördük. Alın size milliyetçi oylar !! .

Buradan diyeyim. Umarım yanılırım. Oğan, Sinan ve Zafer partisi tarafrsız kalacak. Ki, bunun anlamı da RTE'ye destek demektir.

Hocam siyaset için ben susarsam, sen susarsan ne olacak. Ortalık Hizbullahçılara kalacak. Ortalık onların kankası ampüllere kalacak. Olacak iş mi !! .

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı