Konu: Zoe
Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2022, 23:22   #4
Zoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Sakil

Alıntı:
Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Sultan iyidir, severiz. Her ne kadar aramızda taht kavgaları olsa da bu sonucu değiştirmiyor. ^^

Kendisi 2018'de eski forumumda da bulunmuştu. Daha önce de farklı bir yerde yorumlarken belirttiğim üzere son derece zeki biridir. Espritüel ve aynı zamanda da hazırcevap oluşu nedeniyle şakalaşmak keyiflidir. Hakkımdaki düşüncelerinin isabetliliği de zira bunu destekler nitelikte. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'ın; küçüklüğüne benzettiği kadar vardır.

Umarım başta sağlığın, mutluluğun olmak üzere eğitim-öğretim hayatının sonlarına geldiğin süreçte başarın daim olur. ^^
Normalde yanıt vermeyecek beğenip geçecektim ama sen ne yaptın işin icine tahtımı karıştırdın.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Elleşme büyülerim

Öyle mütevazı olamayacağım ne yapayim Allah vergisi.
O bir şey değil ben @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'ı özledim gelsin de meydan asalet görsün

Güzel temennilerin icin cok tesekkür ederim.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]
  Alıntı