Tekil mesaj gösterimi
Alt 03 Ağustos 2023, 02:26   #5
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Olası Millet İttifakı, Kılıçdaroğlu Zaferi Sonra Olacaklar

Alıntı:
Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
50 TL'lik benzin alanları boşver de aylar önce kazanamaz dedik dedem ve pirom mastürbasyonlarıyla olmaz dedik. Muharrem İnce haklıydı. Ben bunu dediğim zaman adama saray beslemesi diyordunuz. Adam son anda adaylıktan da çekildi ama yok. Ülkede beşli çete ve hükümetin dayatmaları kadar muhalefette de Dersim çetesi ve dayatmaları hakim. Bundan kurtulmadığımız sürece, tek adama karşı tek aday mecburiyetinden ve daimi yenilgiden de kurtulamayız. Ben istemeye istemeye KK'ya gittim oy verdim. Kazanamayacağını da adım gibi biliyordum.
Çoğu şeyde haklısın ama tek haklı olmadığın olay İNCE.

Zaten bu adamın iktidar ile bağıntısı, hatta bahsettiğin beşli çete ile bağıntısı ORTAYA ÇIKMIŞTI.

Kaybetme mevzusunda payı azımzanmayacak ölçüde değil bu ulusalcı saray aparatının.

CHP değişmeli, o ayrı mevzu. Ama bu olayı yandaş medyanın gazlaması insanı düşündürüyor.

KK'nın yaptığı en iyi şey ulusalcıları defetmesi idi. Bu sayede İBB vs. geldi. Şimdi bu ulusalcılar tekrar partiye hemde RTE desteği ile nüfuz etmek istiyor.

Öyle bir şey olursa Baykal zamanına döber CHP. Zaten AKP de bunu istiyor. ŞU kavgalar hede hödöler sonrası seninde bir mesajda dediğin gibi İzmir giderse şaşırmam.

Her şey AKP ve RTE'nin istediği gibi ilerliyor .

2 ayda benzine yüzde 120 zam olduğu ülkede CHP diyorsak zaten bitmişiz. AKP'nin iktidarda olma nedeni de bu; algı ve onu yönetme .

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı