Tekil mesaj gösterimi
Alt 06 Ağustos 2023, 19:17   #1
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yarışmalara katılmadan önce ünlü olan yarışmayı kazandıktan sonra kaybolanlar

Yarışmalara katılmadan önce ünlü olan yarışmayı kazandıktan sonra kaybolanlar

Ben kendi ilgili olduğum alandan yazacağım...

Forte... Melike

Bu kız bir kitle yaptı rap yapıyordu sesinin buğulu oluşu ve sözlerinin boom rap ile yeni modern sound'a uyumlu oluşu ile bir çıkış yapıyordu...

Bu kız gain' mikrofona katıldı eypio ile feat attı ve sonra üretmeyi durdurdu..

Bu bir örnektir..

Diğer yarışmaya katılan ünlü olma yolunda hız almışlarda öyle.. Ve yarışmaları kazananlar ise komple ortadan yok oldu..

Sponsorluk kurallarını çok iyi biliyorum ama benim burada takıntılı olduğum kısım sanırım samimiyetsizlik..

Bakın eski rapçilere... 6600 zamanında telefonlarımızda olan rap şarkılarına..

Para beklemeden keyfi yapılan rap şarkıları eleştirisel protest parçalar v.s günümüzde hala o kişiler var.. Neden ? Çünkü para için başlamadılar'ki kazandıktan sonra meslek sayıp bu kadarı yeterli desinler...

Bu yarışmaya katılıp kitle yapıp ortadan kaybolanlar sponsor ücretleriyle hayatlarını kazanıyorlar.. Genel'de bizim altımız olan yeni jenerasyon böyle..

Ben kendi ilgi alanımdan yazdım.. Sizinde bildiğiniz sevdiğiniz sempati duyduğunuz birileri mutlaka vardır başka dallar'dan..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..
  Alıntı