Konu: KoJiRo
Tekil mesaj gösterimi
Alt 19 Ağustos 2023, 21:49   #5
Kırılmış Bir Kalbin Hesabı, Bu Dünyaya Ağır Gelir.
KoJiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: KoJiRo

Alıntı:
Fati kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Kendisiyle farklı sitelerimde tanışmışlığım var yüzeysel olarak ama konuşmuşluğumuz tam anlamıyla yok... Şeyi bende kalıcı olarak kaldı... Mesela bir ortama yani foruma gittiğinde ilk tanışalım mı? Hoş geldin konuları altında... Kendisini tanıtması güzel...
Şöyle bir'şey oluyor..

Selam hayırlı olsun ismim kadir yaşım şu gibi konu açması.. Belki forum aleminde tek kişi kendisidir böyle yapan ... Bak akılda kalıcı aklımda o girişi kalmış hep

Kendimi Bildim Bileli Öyleyim Hoşuma Gidiyor Güzel Yorumun İçin Teşekkürler

Alıntı:
Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] daha ziyade forumlarda konu paylaşmayı seven; forumları bu şekilde kullanan bir arkadaşımız. Bu konudaki hırsını ve hevesini ilk gördüğümde yaşını küçük sanıyordum. Gerçek yaşını öğrendiğimde bu yüzden epey şaşırmıştım. Ama insanın ruhu genç olduktan sonra... ^^

Bir ara başka bir forumda hafif siyaset tartışmış, gerilmiş olsak da sonrasında gösterdiği saygılı tutumu nedeniyle bu durum aramızda bir olumsuzluğa yol açmadı. Aslında bu forumda daha aktif ve katılımcı olursa, @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile bol bol siyaset konularında denk gelip münazarada bulunabileceklerini düşünüyorum.

Her şey gönlünce olur umarım Kadir. Konun yukarılardayken yorumlayayım dedim.

Teşekkür Ediyorum Nedense Forumlar Çok İlgimi Çekmiştir İlk Kullanmaya Başladığımda Baya Sarıyor Demiştim 2006 dan Bu Yana Böyle Devam Bırakmak Yok Siyasete Gelince Hiç Sevmediğim Bi Platformdur Çünkü İnsanlar Birbirini Kırmakta Üstüne Yok Takım Tutar Gibi Parti Tutuyorlar Hatta Bir Gün Bi Hanımefendiyle 2008 de Ufak Şaka Tarzı Bi Kelime Söylemiştim Kendisi Galatasaraylıydı Demez Olaydım Öyle Bir Fanatikmiş'ki Yemediğim Laf Kalmadı Bayan Olduğu İçinde Sesimi Çıkarmadım Diyeceğim O Ki Ne Fanatiğim Nede Siyasetçiyim Siyaset Olan Bir Yerde Huzursuzluk Olur Ortam Bozulur Forumlarda Genel Olan Birşey Bu Yüzden Uzak Durmaya Gayret Gösteriyorum.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı