Tekil mesaj gösterimi
Alt 21 Ağustos 2023, 20:44   #5
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Birden bir ortamda kişilik değiştire biliyor musunuz?

Alıntı:
Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Bak dediğin doğru, şu yönüyle de katılıyorum. Ben normalde komikli bir şey yazdığımda bile çok emoji kullanma alışkanlığım yok. Yani o metin ciddili olmadığını içerik yapısıyla belli eder aslında. Ancak biriyle ikili iletişim halindeysem; ya da forumda alıntılaşıyorsak vs. hiç ifade kullanmayınca sanki tavır veya surat yapıyormuşum gibi oluyor. En azından ben böyle hissediyorum. Bu yüzden karşımdakinin yaklaşımına göre ifade de ekliyorum.
Biliyorum a$Kım :P Kimse giremez aramıza boşver onları :P sdfsdf Ya zaten komiklik olsun diye komiklik yapılmaz... Espirili şekilde girdi çıktı yazan insan ciddileşince sertleşince lafı soktuğunda ortam buz keser... Bunu sen yada kendim için demiyorum.. Bu böyledir.. İnsanların kasıntı olması iyi değil... Cenaze durumlarında gidip şak ensesine vurmuyoruz ya.. Herkes espirili yapı kişilik sevmez ama iki taraflı yaklaşan insanlarda vardır duruma göre... Bu biraz doğaçlama kişilik gibi bişi...

Seni katı bilen meslek icabı resmi daire gardiyanı gibi gören çok insan vardı dışarıdan.. Yeri gelince öyle oluyorsun adamına göre dedim'ya .. Kime hangi yüzünü göstereceksin onu hangi yüzü hakketmiş insan anlar Ben iyiyim ya... Ara sıra didişiyok ama olsun.. Vermidon gibi iyi geliiiyyy

Ha bazıları şey gibi oluyor .. Taklit ... Zorla katılmaya çalışıyor beni yada seni popüler forum adamı sandıkları için..

Bak bir video atıcam... Ne anlarlarsa..

Chuck norris abimiz durumuna düşenlerde var aramızda'da onlar pek barınamadı galiba

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..
  Alıntı