Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Ağustos 2023, 14:08   #3
Zeze
Zeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Hatıra Sözleri

Adının üstüne anılar koyma, sen mezar değilsin. Anılar adının ardından gelsin, sen duvar değilsin. Özdemir Asaf

Bazen sadece onun sende bıraktığı izleri özlersin, her şarkıda ayrı bir hatıra saklıdır sanki; istesen de silemezsin.

Gün gelir bir gün yalnız kalırsan. Akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla.

Tekila deterjan bölümünde satılmalı; bütün anıları temizliyor. Rakı da yapıştırıcılarla; anılardan resmen koparmıyor.

Zaman geçince geride kalanlar hatıra olurmuş. Anı yaşanan bir şeymiş. Birikir dururmuş kişinin belleğinde. Oktay Akbal

Unutmanın mümkün olmadığı bir hatırasın bana kalan; bir başka hatıradan. Şimdi herkesin her şeyisin, kimsesizliğimden kopan.

Her anımız aslında bir hatıra niteliği taşır. Sadece büyük ve önemli olaylar değil küçük anlar da anımsanmaya değerdir. Darien Gee

Bazen arkana bile bakmadan gitmek istersin. Öyle her şeyi bırakmana falan da gerek yok. Anıları bırakabilsen yeter. Edip Cansever

Bazı hatıralar uçup gitmiyordu; zorla geri geliyorlar, rüzgara karşı uçuyorlar ve zihnin içinde inatçı bir şekilde dolanıyorlardı. Ma Jian

Yarınlar beni bekliyor bende Yarınlarımda Seni bekliyorum Şimdilik Hatıralarımızla idare ediyorum yeni hatıralar için seni bekliyorum.

Anılar da uzak yıldızlar gibi zamanın bir yerindeki görüntüyü ancak şimdi yollayabiliyor bize. Keşke bunun tam tersi de olabilseydi. Kürşat Başar

Gereksiz ya da anlamsız hatıra yoktur. Bir hatırayı değerlendirmek ancak hizmet ettiği hedef ve amacın belirlenmesiyle mümkündür. Alfred Adler

Anılar sadece anı idi. Bir insan düşmanca anılar yazmakla suçlanabilir miydi? Bir insanın anıları dost ya da düşman olabilir miydi? Cengiz Aytmatov

Gidiyorum; sana bir yığın hatıra bırakarak. Anmak mı? Anma, başkaları duymasın. Hatırlamak mı? Hatırlamayabilirsin. Unutmak mı? Unutamazsın. Özdemir Asaf

Bu Gri Şehrin Tüm Yollarını Rengarenk Boyamak İster,
Bazen Kızar Dünyaya ama Sadece Kendini Üzer...
Göremezler, Kalbindeki Elmasa Erişemezler,
Kanatlarını Rüzgara Açmış, Dur Diyemezler...
Onun Bir Düşü Var ki Asla Bilemezler!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı