Tekil mesaj gösterimi
Alt 23 Ağustos 2023, 00:15   #19
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Profilini Ziyaret Eden Son 10 Kişiyi Yorumla

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Burda yeni gördüm' Avatarıyla dikkat çekiyordu kaldırdı kendisini.. Genel manada tanımıyorum... Kendi halinde takılıyor.. İleri zamanda tanışma fırsatı olursa hakkında bişiler karalarım..

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Kendisi hakkında yorumumu üye sözlüğünde yapmıştım.. Sözlük konularını seviyor..

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] 20 yıla yakın kendisini tanıyorum.. 11 yıldırda eşim oluyor kendileri

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Gözümüzün önünde evlendi Bekar hallerini bilirim.. Nişanlısıyla fotosunu paylaştığı gün aha daha dün

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Çok sıkı fıkı değiliz ben zorluyorum muhabbete sohbete ama iç dünyasına girince indi may haus gibi şeyler olabilir.. Kız derin kafa abi alır aklını sdgsg

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Tanımıyorum

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Tanımıyorum arkadaşı yeni gördüm..

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Herkes tanıyor ben tanımıyorum .. Yüzeysel yani..

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Bilmiyorum..

[*][Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] Kedisi zeytin olan değilse iyidir

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..
  Alıntı