Tekil mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2023, 05:45   #1
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Forum yönetimi üyelerin ahlakından sorumlu mudur?

Forum yönetimi üyelerin ahlakından sorumlu mudur?

Forum yönetimi üyelerin yaptığı yorumu takip etmek zorunda mıdır? Kurallara göre değildir.. Tam kural işletmesi olmadığına göre sorumlu mudur?
Bence yine sorumlu değildir

Dur ben kendim cevap vereyim kendime göre... Soru zaten başlıkta

Forum için şunu diyebilirim.. Forum kuranın mülküdür.. İstediğini yapar.. Ama bu karşılıklıdır.. Burası özel bir mecra değildir.. Bir üye istese forum sahibini mahkemeye verebilir.. Sebep olarak forum sahibi beni sevmiyor üye olmamı istemiyor diye göstere'bilir...

Şimdi bu olay şuna benzer...

Bakkal açarsın market açarsın.. Market bakkal senindir.. İstersen müşteriye yok çekersin satmıyorum dersin.. Lakin müşteri bunu resmiyete dökerse senin müşteriye hizmet etme zorunluluğun vardır.. Çünkü sana market bakkal izni' hizmet sektörü çatısı altında karşıladığın gereksinimlerce verilmiştir..

Forumlarda buna benzer.. Tabi burada haklı sebep olmalı.. Yoksa forum sahibi ister seni alır ister almaz.. Bu içeriklerine göre değişir..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..
  Alıntı