Tekil mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2023, 08:12   #7
Ponçik Hanım
eLfida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Doğum Günün Kutlu Olsun eLfida

Alıntı:
Zeze kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster

Samimiyetini, neşesini sevdiğim güzel kız. Benim şeker kız candyim. Ponçik güzelim
İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve seni iyi ki tanımışım
En en mükemmal anne, bak bu ifade senin için, sana doğum günü hediyesi
Keşke yakın yerlerde olsak, yeğenime en güzel cicileri alırdım.
Sevdiklerinle birlikte, huzurlu, sağlıklı nice güzel yaşlar seninle olsun... Gülen yüzün hiç solmasın.
Doğum günün kutlu olsun @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Yaaa zezeeee canımsın biliyorsun değil mi? Bil! Bende seni iyiki tanımışım canım arkadaşım balım çok çok teşekkür ederim. Cici alcaksan kargoda kabul ederiz biz sjxjsjxb

Alıntı:
Papatya kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Ailen ve sevdiklerinle geçireceğin mutlu, huzurlu yaşlar dilerim. Doğum günün kutlu olsun
Teşekkür ederim papatya hanimcim

Alıntı:
mak res kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Doğum günün kutlu olsun
Teşekkür ederim

Alıntı:
Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Doğum günün kutlu olsun ponçiğim. Eşin, benden yakışıklı olmasa da yakışıklı yeğenim, sevdiklerin ve seni sevenlerle birlikte nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu yaşların olsun. Kaç yaşına gelirsen gel, hep ponçik kal.
Ahahah yakışıklılık göreceli bir kavram biliyorsun tamam tamam sende idare edersin işte sjxbshsbs teşekkür ederim canım benim. 60 yaşımda da olsam ben hep ponçik kalicam ! ;d

Alıntı:
Destina kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Doğum günün kutlu olsun, ailenle nice senelere.
Teşekkür ederim destina hanimcim

Alıntı:
Fati kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Doğdun diye girdim.. Yoksa burayı bırakmıştım Doğum günün kutlu olsun çocuklarının anası babasınada uzak diyarlardan selam var dersin...
Valla sende olmasan böyle değerli hissetmezdim ha bırakma burayı. Bizii senden mahrum etme noğluuuur selamı söyleyeceğim rüyamda gördüm dicem
  Alıntı