Tekil mesaj gösterimi
Alt 24 Eylül 2023, 22:31   #3
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Dana eti kokmaz

Ben burda yaşadım.. Ben koyun eti keçi eti ve diğer türevlerini yemem .. Kurbanda kıyma almıştım lüks bir yerdi.. 400 gramlık bişi sırf bana özel bir yemek yapılsın diye... Gözüm önünde çektirdim seçtim eti şunu çekin lütfen şeklinde.. Getirdik ulan et kokuyor.. Dedim kurban eti mi karıştırdınız? Hayır.. Sonra ben gittim kasaba.. Abi dedim ben hayatta kokan et yemem eti'de ben seçtim ama bu seçtiğim et dana değil mi ? Dana demiştin dedim? Dana ne oldu'ki dedi .. Anlattım durumu yani et kokuyor.. Dana eti pişerken kokar ala çiğli sonra geçer sulu yemeklerde ama yani midem kalktı.. Kasap dedi kıyma makinesinde kuzu dana karışım çekiyorsuz bazen içinde tek parça bile kalan geçerse tadı değişmez belki o'dur kokusu dedi.. Kavga edemedim çünkü kasapların o olayını bilmiyorum.. Başka yere sordum onlarda aynısını dedi yeri geliyor tavuk kıymasıda çekiyoruz her seferinde makinenin kafasını çıkaramayız dedi.. Yani normal'miş bu..

İçinde et kırıntısı kalan derken o günün kalanı öyle dün'den kalan değil yani.. Yanlış anlaşılmasın.. Öyle kötü amaçlı değil.. Kasaplar kapatırken o makineleri temizliyor zaten..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..
  Alıntı