Tekil mesaj gösterimi
Alt 09 Ekim 2023, 09:46   #11
Zeze
Zeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Hamas’ın kanlı baskını: İsrail sokakları cesetlerle doldu

Bu olayda tek masum olan, İsrail ve Filistin halkı. Kirli oyunlar döndüğü çok belli.
İsrail gibi güçlü bir devlet var ortada ve onların istihbaratları da çok güçlü. Böyle çaresiz, elleri kollarının bağlanması bana mantıksız geliyor.

Hamas sonuçta terör örgütü değil mi? Onlar Filistini mi düşünüyor, Filistin halkını mı? Hiç sanmıyorum.
İsrail'e bile yardım ediyor olabilir. Ben siyaset sahnesine güvenmiyorum.

Daha düne kadar İsrail'de Netenyahu'yu dışlıyorlardı. Halk cephe almıştı ve İsrail'de ortalık karışıktı.
Amerika bile Hamas'ı yetiştiriyor olabilir beklerim ben. İsrail'in karışıklığını çözmek, halkın devletle kenetlenmesi sağlamak için neden yapılmasın?

Hamas sanki dine hizmet ediyormuş gibi lanse edilip, İslam düşmanlığını daha da körüklediler bu sayede. Hangi Allah korkusu olan insan masum halkı öldürür?
Adamların İslam adına o baskını yaptığını sanmıyorum. Hamasta bir piyon.

Bu yapılanların hiçbiri masum değil. İsrail kendi halkına bu sayede göz dağı vermiş oldu sakinleşmeleri için.

İsrail kendini mazlum göstererek, büyük dünya devletlerinin de Filistin'in karşısında yer almasını sağladı.

Bence Hamas bu baskın ile Filistin'in yok edilme sürecini başlattı.

Bu Gri Şehrin Tüm Yollarını Rengarenk Boyamak İster,
Bazen Kızar Dünyaya ama Sadece Kendini Üzer...
Göremezler, Kalbindeki Elmasa Erişemezler,
Kanatlarını Rüzgara Açmış, Dur Diyemezler...
Onun Bir Düşü Var ki Asla Bilemezler!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı