Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2023, 20:23   #8
Kırılmış Bir Kalbin Hesabı, Bu Dünyaya Ağır Gelir.
KoJiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Fatih Portakal kulis verdi: İşte asgari ücrette beklenen aralık!

Ben 15 yıldır gıda sektöründe çalışıyorum 12 saat boyunca ben o kadar emek vericem 3 kuruş para vericekse gelsin kendi yapsın bizim orda yönetim önemli değil yönetime her zaman adam bulunur ama bir makine operatörü yada fırın operatörü bulmaları çok zor gıda sektöründe kolay değil adamı yetiştircen diyelimki yetiştirdin adam bide çıkıp giderse işi bırakıp bu sefer iş aksıcak ben ne üniversite mezunu gördüm kafası çalışmıyor kimiside 20 - 30 milyar maaş istiyor işveren niye versin ben olsam bende vermem 30 binlik bana ne iş yapıcak ?? makina mühendisliği okumuş biri gelip iş başı yapıyor 25 bin maaş istiyor işverende veriyor diyelim işverenin aklındaki şu ben bu adama 25 bin verim fabrikama makina geldiği zaman makinayı bu adama toplatırım diyor çünkü dışardan servis geldiğinde 500 milyardan aşağı kurmuyor bide makinaya 3-4 milyon para veriyor artı sisteme çok para harcıyor bunları bi yerden çıkarması lazım dimi çağırıyor kendi makina mühendisini bana bu makinayı topla diyor adamda toplıyamıyor bari sistemi kur oda yok işveren niye versin 25 bin maaş hem işime yaramıcak hemde maaş alıcak emek vermeden yok öyle yağma işveren asla kabul etmez haklıda..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı