Tekil mesaj gösterimi
Alt 13 Aralık 2023, 12:09   #1
Papatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Ankara'ya Şehit Ateşi Düştü Son Videosu Ağlattı

Ankara'ya Şehit Ateşi Düştü Son Videosu Ağlattı

Ankara'ya Şehit Ateşi Düştü Son Videosu Ağlattı

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Teğmen Eril Alperen Emir’in son videosu ortaya çıktı.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'ye şehit ateşi düştü...

Piyade Teğmen Eril Alperen Emir, Pençe-Kilit bölgesinde şehit düştü. Şehidin haberi, Altındağ ilçesi Battal Gazi Mahallesi'ndeki ailesine verildi.

Şehidin babasının emekli polis olduğu ve saldırıdan hemen önce şehidin annesi ile telefonda konuştuğu öğrenildi.
Cebeci Şehitliği'nde toprağa verilecek

İki kardeşten büyüğü olan şehidin cenaze töreni ise Ahmet Hamdi Aksesi Camii’nde yapılacak. Yarın öğle namazını müteakip cenaze namazının ardından şehit Teğmen Emir'in cenazesi, Cebeci Şehitliği'nde toprağa verilecek.

"Yine ölmedim"

Öte yandan şehidin arkadaşlarına attığı bir video ortaya çıktı. Şehidin videoda, "Arkadaşlar ben geliyorum haberiniz olsun. Sıra bana gelirse söyleyin komutana yoldayım." dediği görüldü.

Ayrıca şehit Emir'in, 29 Kasım'da sosyal medya hesabı üzerinden "Yine ölmedim" şeklinde paylaşım yaptığı ortaya çıktı.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Alıntı