Tekil mesaj gösterimi
Alt 24 Aralık 2023, 12:31   #13
KoJiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Gericileri rahatsız eden Kızıl Goncalar dizisi hakkında RTÜK harekete geçti

Konuyu açan arkadaş haber başlığını kendi kafasına göre yazıyor sanırım düşmanlık olsunda nasıl olursa olsun Rabbim sizin elinize fırsat vermesin çünkü insanlara en büyük zulmü sizin gibiler yapar islamı araştıran kuran-ı araştıran biri böyle bişey olmıyacağını bilir

Aklı selim olan biri ilk önce konu başlığını düzeltir hassasiyet önemlidir ama sanırım bunu düşünemedin islama ağır ithamlarda bulunan dizilere alkış tutarsınız iş çıplaklık sevişme öpüşme gibi diziler oldumu sesiniz çıkmaz ??

Son bişey merak ediyorum bu zihniyetler öldüklerinde naaşları yıkanıp paklanıcak sonra benim camime gelicek musalla taşına yatıcak bide cenaze namazı kılınıcak sonra peşinden kuran okunucak rica ediyorum getirmeyin naaşınızı benim camime gidin nerde nasıl öldüyseniz orda bırakın islama değersiz gözüyle bakan islama hakaret eden ve onlara alkış tutanlar utanmıcaklarmı ?? nasıl yaşarsan öyle ölürsün..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı