Tekil mesaj gösterimi
Alt Dün, 13:37   #4
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: MHP ve AKP'nin DEM'e Yanlaması

Alıntı:
Jön TüRk kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Aynen,dün Demirtaş'ın yanına koruma ordusuyla Özel gitti.Bugün de Devlet Bahçeli yanladı.
İkisi aynı şey mi .

Sivil bir karakter. DEM'in vekili.

Terörist başı, PKK lideri, ömür boyu hapis alan birisi.

Hani Özgür Özel gidip İmralı'da öcalan'ı ziyaret etse tamam derim de bu kıyas gerçekten anlamsız olmuş.

Kendisine milliyetçi diyenler 30 bin insanın katili kahpe evladını meclise davet ediyor.

Bu ihanet ve rezalet amasız fakatsız ve demogojisiz lanetlenmeli.

++

Özgür bey'in bu yaptığı (Demirtaş ziyareti) stratejik hamle idi. Zaten buna binaen MHP AKP cephesi terörist başına sarıldı. Rezalete bak.

(bahçeli ve rte'in dem'e selam çakma nedeni yeni anayasa. ilk 4 maddeyi değiştirmek istiyorlar. ama en önemlisi rte'yi tekrar aday yapmak istiyorlar. bunun için dem'e ihtiyaçları var. bunun için her pisliği yaparlar ki yapıyorlar da. bu hamle karşısında ben olsam demirtaş'a giderdim dedim. satranç hamlesi gibi olurdu zira. ki, öyle de yaptı özgür özel. dem'i ziyaret etmesi akp ve mhp'nin planlarını bozdu. onlarda bugünkü bu TÜRKİYE tarihinin en rezil ve utanç vericisi açıklamasını ve hamlesini yaptılar. bak burada da önceki forumda da binlerce kez yazdım. bunlar gitmemek için şeyi yapar dener. ve maalesef öyle de yapıyorlar. şu saatten sonra bu zihniyete karşı olmak artık vatan borcu olmuştur (birazda ben bu zihniyetin ağzı ile konuşayım )

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı