Tekil mesaj gösterimi
Alt 06 Ağustos 2022, 11:01   #1
Zeze
Zeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Zirve ile ilgili Sözler

Zirve ile ilgili Sözler

• Hergün yeniden ölüyorum. En dipteyim. Ve burası benim zirvem!
  • Haksız bir davada zirve olacağıma hak davada zerre olmayı tercih ederim. - Muhsin Yazıcıoğlu
  • Bir şeyi başarmaya en yakın olduğunuz an hayatınızın ya en dip noktası, ya da zirve noktasıdır.
  • Unutmamalısın ki dibe vurmadan zirveye çıkamazsın!
  • Zirvedeyim bebeğim seni duyamıyorummm...
  • Bir hayalim gerçekleştikten sonra başka bir şey hayal etmek istemiyorum. Çünkü her şey zirvedeyken güzel.
  • Duygularımın zirvesine gülüşlerinle çıkıyorum.
  • Birileri uçurumdan düşer yere çakılır diğerleri dudak arasına sıkışmış gülümsemeyle seyre bayılır.. Uçurumdan düşenler tekrar zirveye ulaşır diğerleri yerle bir olup gider.
  • Sende haklısın, zirveyi benden görünce g*tü başı dağıttın.
  • Zamansız gelme. Zirvedeysem sarılamam...
  • Ey insan Kaf dağı kadar yüksekte olsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzülürsün. - Mevlana
  • Dağların zirveleri önümde eğilirken kayalara yalvarmam.
  • Bir dağın zirvesinde olmanın keyfini önce eteklerinde yürümeden nasıl yaşayabilirsin. - Robin Sharma
  • İnsanlar dağların zirvelerini denizin dalgalarını büyük nehirleri ve zengin okyanusu temaşa ederler; fakat en büyük mucize olan kendilerini görmeden geçip giderler. - Saint Augustin
  • Zirvede her zaman bir kişiye daha yer vardır. O kişi sizsiniz.
  • Zirvelere çıkan yollar vadilerden başlar.
  • Tevazu devlerin anasıdır. İnsan vadiden bakınca her şeyi büyük zirveden bakınca ise küçücük görür. - G. K. Chesterton
  • Zirveye çıkarken gördüklerine selam vermeyi unutma inerken de aynı yolu kullanacaksın.
  • Senin zirve dediğin yere biz düşünce üzülüyoruz...
  • Bir hayalim gerçekleştikten sonra başka bir şey hayal etmek istemiyorum. Çünkü her şey zirvedeyken güzel.
  • Hayalin bile mutluluğun en zirvesine alıp götürüyor beni.
  • Hep bir yeteneğim olsun istemişimdir. Sanırım yeteneğimi buldum; Dipte olmama rağmen zirve deymiş gibi gülümsemek.
  • Yerin dibindesin ve orası senin zirven.
  • Başarı kazanmak için bizi insanlara sevdirecek niteliklere ve kendimizi korkutacak hatalara ihtiyacımız vardır. - Joseph Joubert
  • Başarılı olmak isteyen kimsede metodoloji yeteneği olmalıdır çünkü hiçbir nehir yukarı akmaz, hiçbir iş başında bulunan adamın seviyesinden yukarı çıkamaz. - Ella Wheeler Wilcox
  • Büyük bir tepeyi tırmandıktan sonra yalnızca tırmanılacak daha bir sürü tepe olduğunu göreceksiniz. - Nelson Mandela
  • Büyük resmi görmek için, karanlık vadilerden çık, güneşli zirvelere tırman!
  • Büyük ve üstün insanın yükselmesi yukarıya doğrudur; düşük bir insanın yükselmesi ise aşağıya doğrudur. - Confucius
  • Çabuk yükselenler, çabuk şımarırlar. - La Fontaine
  • Çok fazla hedef koyarsan, en önemlisini ıskalarsın.

Bu Gri Şehrin Tüm Yollarını Rengarenk Boyamak İster,
Bazen Kızar Dünyaya ama Sadece Kendini Üzer...
Göremezler, Kalbindeki Elmasa Erişemezler,
Kanatlarını Rüzgara Açmış, Dur Diyemezler...
Onun Bir Düşü Var ki Asla Bilemezler!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı