Tekil mesaj gösterimi
Alt 14 Eylül 2022, 00:24   #6
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: İş Hayatınızda İnsanların Sizi Sinir Eden, Akla İzana Sığmayan Hareketleri

Alıntı:
Jön TüRk kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Daha dur @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] (:
Beden sorduklarında yok dediğinde ''hiç mi yok'' diyenler,fiş fatura hiçbir şey olmadan sadece kendini alıp gelip ''bunu iade edeceksin yoksa hakem heyetine giderim'' diyenler olacak (:

Bir keresinde kimliğimi bırakayım evim şurada evde bunları deneyip geri getireyim diyen teyzelerimiz bile oldu (:
Zaten dediğin şeyleri yaşadım. Fazlasını yaşadım. Ben sadece beni en deli edenleri sıraladım.
Kadın ayağına terliği giymiş, bunun büyüğü var mı diyor. Nasıl yani diyorum, büyüğü diyor. İyi de kaç numara diyorum, bilmiyorum diyor . İner misin, sabaha mı bırakırsın .

Bu halkı görünce malum partinin nasıl bunca sene başta olduğunu anlıyor insan.

++

Yalnız evde deneme olayı efsaneymiş . Bizim patron koşulsuz iade yapın diyor, boşverin diyor. Dün biri geldi, 3 gün geçmiş, içime sinmedi diyor . İade aldım.

Lakin bugün biri geldi. Birkenstock terlik almış. 40 gün olmuş. Yanları açıldı, değiştircem dedi. Ya git dedim. Hasta bu millet yeminle .

Ben restoran yöneticilği de yaptım. Orada yaşadıklarımı yazsam, izanınız kalmaz . Mağazıcılıkta da aynı ama insan alışıyor bu saçmalığa.

++

Bi de kıyafetleri yere atan, ters çıkaran, eşeklerin üzerine yığan çomarlar yok mu, yeminle ağızlarını kırasım geliyor artık . Kimisi de askına takıp, reyonuna koyuyor . Öylelerine kurban olayım.

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı