Tekil mesaj gösterimi
Alt 13 Ekim 2022, 23:55   #8
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Bir ara ozon tabakasını dikeceklerdi ne oldu o iş usta ?

Ahahaha ben muhalif yada destekci değilim benim kararım son dakkaya belli olur.. koyu bir akp'li hatta gençlik kolu başkan yardımcılığı emareli v.s birisiyim Bizimkisi siyaset kanadı altında garibanlara yardım etmekti kömür gıda erzak. sonra bir baktık hep kendi üyelerine geç uyandım sanalda bir eleştirimden dolayıda fetö'cü linci yemiştim öyle böyle değil ama sağlam linç yedim.. dedim tespit edilen adresler durumu iyi kişiler ve akp'li bunlar demiştim.. eleştiremezsin reis yasak.. yasaklar 9 sene önceden başladı bile .. 2019 2020 'lerin başında öptüm ben kendi partimi onlarda beni öptü çocuk olmadan ayrıldık.. Mhp'de aynı olunca ben sağ' bloktan koptum' sol blok ideoloji olarak zaten benim yapıma uymuyor.. Yani muhalefet denilince direk akıla chp geliyor ama 2018'den önce aynı şekilde MHP'de geliyordu akıllara..

Benim kafam şöyle bir taslak çıkarıyor..

Merkezi yönetim: Sol
Belediyecilik hizmet: Sağ

Sol: Kafa evrak kitap kafası belgeli işlerin düzenlenmesiyle iş yapıyor
Sağ: Kafa ben yaparım hocam diyen öğrenci gibi yapmaya başlıyor sonra kılıfına uyduruyor

Böyle olması hizmet açısından çok iyi sağ hizmet yapıyor ama kendi kendisini denetlemesi komik oluyor sol denetlesin..

Sol'unda merkezi yönetimi alması çok iyi olur dış politika durumları sarpa sarmaz .. Belki fazla dışa açık bir ülke olmayız ama kendi yağımızda kavruluyoruz demeyiz.. Malum eskisi gibi değil her'şey teknoloji artık eski kafaları yoktur kanımca..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..
  Alıntı