Tekil mesaj gösterimi
Alt 08 Kasım 2022, 10:10   #474
Tag
Dua ' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Sohbet - Muhabbet

Alıntı:
Zeze kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Belki çocuğum olmadığı için böyle konuşmak kolay geliyor bana bilmiyorum. Ama niyetim sevgileri tam olsun, diğer maddi şeyleri eksik olsun kafasında.
Aslında çocukların ne paraya, ne oyuncağa ihtiyaçları var, anne babalarının zamanına ihtiyaçları var. Anne-babalar çalışınca çocuklara zaman ayıramayınca hiçbir şeylerini eksik etmemek istiyor. Ama eksik olan aslında anne-babanın varlığı. Şu an böyle düşünüyorum umarım bende zaman ayırabilirim çocuklarım olduğunda, elimden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışıcam bu konuda.

Söylediklerinde çok haklısın, psikolojik tedavi şart. Pandemi cidden bizi bozdu. Covidin tehdidi ayrı, evde alışılan o home office çalışma şartlarının, hareketsiz yaşam tarzının bıraktığı sağlık tehdidi ayrı, bir de psikolojik etkisi ayrı.

Böyle işte valla işimiz zor

Kesinlikle aynı düşüncedeyim, bende 16 yaşımdan (lise bittiğinden) beri çalışıyorum. Prim sürem doldu o derece
Şimdi de istiyorum ki bir çocuğum olunca herşeyi arkamda bırakıp kendi sevgimle, emeğimle büyüteyim.
Ama gel gör ki işi bıraksam herşeyden eksik kalacağız belki.
Hangisi doğru bilmiyorum.

Hayırlısı ile nasip olsun da görelim artık

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı