Tekil mesaj gösterimi
Alt 10 Kasım 2022, 11:51   #505
Tag
Dua ' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Sohbet - Muhabbet

Alıntı:
Zeze kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Finans da sıkıntılı. Bankalarla uğraşmak.
İlk iş yerimde ağırlıklı finanstaydım, dövizli işlemlerle ilgili bankacılarla gün boyu telefonda oluyordum. Parite işlemleri. Uygun kur yakalayıp arbitraj işlemleri çok yapardım. Talimatlar vs.
Finansı çok sevmiyorum ama muhasebe daha keyifli. Finansal kayıtları zaten ben yapıyorum muhasebede, çek-senet kayıtları, banka işlem kayıtları, resmi muhasebe işlemleri vs.
Dediğin gibi doğaüstü bir şey olmadıkça sorun olmuyor.

Ben Ağustos sonunda, bugün güzel, sakin bir gün dedim; dediğim gün şiddetli yağmurlardan iş yerini su bastı Neler çektik. İşler aksadı hep.
Bu yüzden ağzımı açmıyorum artık

Ya benim 5/6 tane genel müdürüm, bir tane de doğaüstü zeki bir patronum var Onlar tarafından doğaüstü bi olay gerçekleşmedikçe, insani olaylara saygım sonsuz
İnan ki iş bebek oyuncağı artık, sıkıntı insanlarla uğraşmak. Bir de para işi (birinin veya şirketin hesaplarını tutmaktan bahsediyorum) Büyük sorumluluk maalesef. Neyseki anamız babamız dürüst olmayı öğretmiş (bazen işe yaramasada)
Neyseki elimiz ekmek tuttu da çalışıp para kazanıyoruz, kimseye muhtaç olmuyoruz
2018 de ev aldık eşimle, 6. yıla girdik, yarıyı geçti borç ödüyoruz
Darısı da olmayanların başına da çok zor artık

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı