Alıntı:
Roman kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı
Yemeksepetin de bir pastaneden baktım kg si 400 lira.
Onu yedikten sonra WC ye gitmem bir ay
|
O kadar değil
![Smile](images/smilies/smile.gif)
fıstıklı baklava fiyatında
Ayrıca bir kiloyu bitirmeyeceğine göre 400 TL vermene gerek yok