Tekil mesaj gösterimi
Alt 28 Aralık 2022, 12:58   #3
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Ankara'da deniz bende uçmak için kanat yok

Alıntı:
Dua ' kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Ankarada o kadar güzel bir adam var ki, her yiğidin harcı değildir Ankarada yaşamak. Her geldiğimde tüylerim diken diken olur Anıtkabir yolunda.. Keşke orda yaşasaydım, varsın denizi de olmasın. Deniz gözlü Dev var orda
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] 'den bahsediyorsun sandım anıtkabir yazısını okuyana kadar
Ankara'nın çok güzel yerleri var anılarım var benim orda... Şu harikalar diyarı parkı. az işemedik onun kumlarına ... sdfdsf Ya kusura bakma alıntıladım'da yazımın devamı alıntılamamla alakalı değil ksjd

İki arkadaş var orda hala sosyal hesaplarımda ekli.. bu işeme mevzusu dfsgg lise dönemim ben orda okudum zaten ilk senemi babaanne yanında.. bu harikalar diyarının yapılışı tam olarak 2000 yada 2001'de başlandı düzleniyordu oralar yarı yıl tatili için gitmiştik ankaraya... lise benim orada kısmetleşince.. 2002 sonu 2003 başı daha yeni yeni yerleştirmeler oluyordu... neyse işeme fastını geçelim.. çocuk değilim ama ergenim ya ergenimde aslında çocuğum fiziksel olarakta.. neyse bekçiler var orda bizde 3 arkadaş ordayız ha daha okula başlamamışım açılmamış yani yeni yazılacam liseye o dönem son baharımsı bişi olsa gerek.. sfsdf
Yer altı sinema yerleştirmesi yapıyorlar.. yer altı dediğim gidenler bilir aslında yer altı değil.. salon odaları var içeri giriyorsun bir kat aşşağıda .. her çizgi filim karakterinin bir sinematik grafik filimleri oynatılıyor.. neyse girdik 3 arkadaş bebeyiz daha .. dikmenden kızılaydan gelen ankara ablaları var .. ulan sincana gelmişsin tamamda sırıtıyon işte mekanlar varoş park şey olsada... sarışınlar gözlüklüler tabi abla diyosam kadın bunlar.. çocukları falan.. girdik abi nemo mu bişi oynuyor biz makara kikiri gülüyoz .. arkadaşın adı ali diğeri aydın.. biri evlatlık diğeri teyze çocuğu yani teyzesinin evlattığı scr verdik neyse gdhdfh
Bu aydın dediğim fırlama ... o gün tarık akanın filmini konuşmuştuk dışarı öyle çıkmıştık aynı lojmanımsı binalar balkondan anlaştıydık ben şunu izledim bunu izledim 3 müz'de aynı yeşil çam izlemişiz... neyse lan ne uzatıyom aydın başladı söylemeye.. bir bakış baktın kalbimi yaktın.. aşkın kementini boynuma taaaktın ... alide devam kapında köleeee devamını bilmiyoz bende başladım... ımmm çok güzel işte hadi hadi çabuk ol bişiler oluyor yk dan.. ulan kadınlar kızdı bir kaç kişi daha kjhdfjkshg bekçi geldi aydını yakaladı biz aliyle bir fırladık kjfkshg bekçiden'de nasıl korkuyoruz ama ... neyse az okşadı mokşadı bıraktı.. aydın kaçarken ananıss diye bi küfür etti bekçi anlık refleksle bunu tuttu aydın bırak lan oçee falan filan saydırıyor .. lan çocuk mocuk demedi bekçi bunu bi dövdü bi dövdü kafasına şaplak g.tüne şaplak dövüyo yani adam döver gibi.. bizde aliyle puhahahaa modundayız.... içerden kadınlar çıktı çocuk bu napıyon seni şikayet etcem cart curt ellerinde panasonic telefonlar ablalarında fsdf polisi arıycam falan fistan bırak çocuğu.. bekçide psikopat çıktı .. kadına dediki hanım efendi siz rahat edin diye uğraşıyoruz al ozaman kucağına besle dedi.. kadında adama girişti sen benim kim olduğumu biliyonmu nasıl konuşuyon diye jfklsdf kavga başladı.. aydın elinden kurtuldu ağlıyodu oda puhahah güle güle uzaktan yanımıza geldi izlediydik..

niye unutmadım lan ben bun Neyse yazmış oldum devamı gelsin yarıda kesmiyim dedim sdfsg

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..

Konu Charismax tarafından (28 Aralık 2022 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
  Alıntı