Tekil mesaj gösterimi
Alt 29 Aralık 2022, 21:23   #10
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Karısının Çalışmasına İzin Vermeyen Erkek

Alıntı:
rainbow6 kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Cahillik, eğitimsizlik sonucu vuku bulan, kokuşmuş bir olay.

Dikkat edin bunu yapan tipler ölse kimse üzülmeyecek tiplerdir. Namus bekçiliği yaparlar ama herkesin karısına kızına salça olurlar vs. vs.

Ha, koca zengindir, maddi durumları iyidir, dayatma olmadan "ya ne gerek var çalışma" diyebilir. Ama genelde karısını çalıştırmayanlar cehaletten ve eğitimsizlikten doğan "kadın evde oturur" zihniyetinden doğan bir şeydir.
Kanka ben karımı çalıştırmıyorum iş ortamları musait değil ben cahil eğitimsiz mi oluyorum ? Sen çalıştır mesela'da çalıştırmayandan size ne denildiğin'de anlınırsınız .. Yanlış yorum yapıyorsun toplumu ilgilendiren bişi bu biliyon dimi.. Sanane benim karımdan mesela ? Bunu doğal olarak söylerim sanane benim ailem'den mesela bunuda diyebilirim ?
Ama bak demiyorum.. Çünkü bu yorum akıl ile yapılmamış.. parmakların yazmış geçmiş..
Karınıza bakamıyorsanız evlenmeyin kardeşim.. erkeğim diyede gezmeyin.. son 20 yıldır bu çalışma hayatı var .. dünya tarihin'de hep varmış gibi ülkemiz belli..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..

Konu Charismax tarafından (29 Aralık 2022 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir.
  Alıntı