Tekil mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2023, 09:50   #1231
JConsult
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Sohbet - Muhabbet

Alıntı:
Pâye kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Bakacagız daha avatar yükleyemedim o konuda da yardımın lazım
iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın?
İnsan önce selam konusu açar, yapay zekaya bağlayıp ondan avatarını kabul etmiyor sistem. Şaka bir yana; bu .WebP diye yeni bir şey çıktı. Attığın repten baktım, özellikle Hızlı Resim'den yüklenen görselleri kaydetmeye ya da başka yere aktarmaya çalışırsan .PNG uzantısıyla değil; .WebP olarak dönüşüyor. Tekrar convert edilmesi gerekiyor. Başka bir görsel barındırma servisinden yükle ya da [Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] buraya atarsan arkadaşlar halleder, ben işte olduğumdan uzantıyı dönüştürme (convert) işlemini yapmak için müsait değilim şimdi.

Ben de iyidir ya n'olsun. Her şey aynı desem değil, nereden baksan 6-7 yılı var. Seninle tanıştığımız zaman üniversitede miydim avukatlık stajı mı yapıyordum onu bile hatırlamıyorum ama 3 küsür yıldır çalışıyorum, yüksek lisans bitti, onun dışında işte standart şeyler. Ha bir de 17 Aralık'ta nişanlandım; düğün henüz belli değil ama yaza olur muhtemelen, beklerim.

• When injustice becomes law, resistance becomes duty.
  Alıntı