Tekil mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2023, 21:49   #1
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Anti virüs programlarını crack'li kullanmak

Anti virüs programlarını crack'li kullanmak

Şimdi kanka şöyle bir'şey var...

Anti virüs programları veritabanında virüslerin uzantılarını barındırır.. Bu uzantıda bir dosya ile karşılaştığında size uyarı verir.. ve algoritma olarak kodlanış gereği siler yada onu belli bir alanda kendi içinde muhafaza eder bilgisayara yansıtmaz... Yani aslında antivirüs programları boş bir harddisk'e kurulan işletim sistemi gibidir bunu sizin işletim sisteminizden bellek yiyerek kullanır... 2011'de kendi yaptığım bir program vardı kendi pc'im'de ordan biliyorum..

Şimdi yukarıda'ki mantığa bakıldığında crackli olabilir ne var bunda diyeceksiniz.. ama o öyle bir'şey değil... Anti virüs programlarının birde arama motoru çekiş özelliği vardır .. yani aslında online cihazlar gibi güncelleme çeken bir özelliktir.. Şimdi kendin yaptıysan programı tamam buna tanımlama yaparsın.. Ama bir şirketin geliştirdiği bir programa sen crack atarsan.. o seni koruyor sanarsın görevide korur gibi yapmaktır zaten.. ama korumaz bütün online şifreli işlemlerini kayıt eder crack yapımcısı kim ise ona poslatalar...

Burada iki türlü crack vardır.. birisi lisans anahtarı pasif etme girdi gösterme
Diğeri ise maskelemedir..
Genelde piyasa maskeleme şeklinde crack paylaşır diğeri zor bir crackleme şeklidir..

Neyse crack mevzusuna girmeyelim o başka bir konu..

Kısacacı masum sanılan dolu yağışıdır... Yağmurdan kaçıp doluya tutulmayın... En ucuzu bile olsa para verip alın.. Hepsi koruma sağlar hemen hemen .. mantıkları aynıdır..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Beni her insan sevebilir.. Her insan çekemez.. Arada' olan farkın mesafeyi ölçümü kıtalar'dır..

Konu Charismax tarafından (04 Ocak 2023 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.
  Alıntı