Konu: Zeze
Tekil mesaj gösterimi
Alt 26 Ocak 2023, 17:04   #19
Zeze
Zeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Zeze

Alıntı:
MaVi kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Şeker Portakalı´m
iyiki tanidim dedigim insanlardan birisin.Diger forumdayken birden kaybettigim;sonra burda yine kavustugum güzel kalpli insan...Bir gün görüsmeyi,sohbet etmeyi seninle cok isterim.
Yardimseverligin,ictenligin,samimiligin ve canayakinligin icin burdan tekrar tesekkür ederim sana..Bana göre insani sevmek icin,illa yaninda,yakininda olmasi gerekmiyor,bazen cok uzaktaki birisi bile kalbine iyi gelebiliyor.Sen bunlardan birisin Zeze´cim
iyiki varsin....iyiki tanidim....
Üzümlü Kekim
Bende seni iyi ki tanıdım
Evet en çok merak ettiğim, görmek istediğim, keşke burayı bulup gelse dediğim sen oldun
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] iyi ki de seni buldu vesile oldu gelmene.
Bir gün bende seninle denk gelmeyi, görüşmeyi, sohbet etmeyi çok isterim. Samimiliğin, içtenliğin, iyi niyetin, hoş sohbetinle seninle saatlerce sohbet etsem sıkılmam.
Yazdıkların öyle mutlu etti ki. İyi ki geldin buraya. Yalnız ben son dönemlerde, bazı mesleki anlamda ki planlarım ve nişanlılık sürecinden kaynaklı kitapları ihmal ettim.
Bu yaz döneminden sonra hayatımda ki hareketlilik biraz daha rayına oturacak.
Sen benim kitap arkadaşımsın aynı zamanda. Bu yazdan sonra seninle bol bol kitap sohbetleri yapmayı çok isterim

Bu Gri Şehrin Tüm Yollarını Rengarenk Boyamak İster,
Bazen Kızar Dünyaya ama Sadece Kendini Üzer...
Göremezler, Kalbindeki Elmasa Erişemezler,
Kanatlarını Rüzgara Açmış, Dur Diyemezler...
Onun Bir Düşü Var ki Asla Bilemezler!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı